BC Yaşlanma Karşıtı Serisi

BC Yaşlanma Karşıtı Şampuan

Tanı  Olgun ve kırılgan saçlarYararları Olgun ve kırılgan saçları temizler ve yaşlanma belirtilerine karşı gözle görülür şekilde saça daha fazla güç kazandırır. BC Time Restore Q10 PLUS, şimdi daha fazla koenzim Q10 yoğunluğu sayesinde saç köklerini canlandırır ve zaman içinde eksilen iki keratinin üretimini harekete geçirir.* Amino Cell Rebuild, saç hücresinin yapısını içten güçlendirir.
*in vitro testlerde
Uygulama

Islak saça uygulayın ve durulayın.

BC Yaşlanma Karşıtı Krem

Tanı Olgun ve kırılgan saçlar.Yararları Olgun ve kırılgan saçların kolayca taranmasını sağlayarak yaşlanma belirtilerine karşı gözle görülür şekilde saça güç kazandırır. BC Time Restore Q10 PLUS, şimdi daha fazla koenzim Q10 yoğunluğu sayesinde saç köklerini canlandırır ve zaman içinde eksilen iki keratinin üretimini harekete geçirir.* Amino Cell Rebuild, saç hücresinin yapısını içten güçlendirir.
*in vitro testlerde
Uygulama

Havluyla suyu alınmış saça uygulayın ve 2 dakika sonra durulayın.

BC Yaşlanma Karşıtı Saten Sprey

Tanı  Olgun ve kırılgan saçlarYararları Olgun ve kırılgan saçların kolayca taranmasını sağlayarak yaşlanma belirtilerine karşı gözle görülür şekilde saça güç kazandırır. BC Time Restore Q10 PLUS, şimdi daha fazla koenzim Q10 yoğunluğu sayesinde saç köklerini canlandırır ve zaman içinde eksilen iki keratinin üretimini harekete geçirir.* Amino Cell Rebuild, saç hücresinin yapısını içten güçlendirir.
*in vitro testlerde
Uygulama

Saçlarınızı şampuanla yıkadıktan sonra, havluyla suyu alınmış saça uygulayın. Durulamayın.

Yaşlanma Karşıtı Kür

Tanı  Olgun ve kırılgan saçlarYararları Olgun ve kırılgan saçları yaşlanma belirtilerine karşı gözle görülür şekilde daha fazla güçlendirir. BC Time Restore Q10 PLUS, şimdi daha fazla koenzim Q10 yoğunluğu sayesinde saç köklerini canlandırır ve zaman içinde eksilen iki keratinin üretimini harekete geçirir.* Amino Cell Rebuild, saç hücresinin yapısını içten güçlendirir.
*in vitro testlerde
Uygulama

Havluyla suyu alınmış saça uygulayın ve 5-10 dakika sonra durulayın.